Zuhal Topal'la Yemekteyiz Enes Dürger Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Enes Dürger Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

25 Eylül Pazartesi günü yarışacak olan Enes Dürger kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 441. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.Yemekteyiz yarışmacısı Enes Dürger'in instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Enes Dürger'in instagram adresi :

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Enes Dürger Kimdir?

Enes Dürger 37 yaşında ve Afyon'lu. Özel bir şirkette Makine Teknisyeni olarak çalışıyor. Evde olduğu zamanlarda yemekleri evde Enes bey yapıyor ve yemek yapmayı ve yemeyi çok seviyor. 75 bin tl'yi almak için iddialı olduğunu söyleyen Enes elinin lezzetine ve menüsüne güveniyor.

Enes Dürger Menüsü:

Etli Bamya Çorbası

Mini Pide

Portakal Tayağında Kereviz

Güveçte Soslu Köfte

Gavurdağı Salatası

Ejder Tatlısı

Enes Dürger Kaç Puan aldı?

Meral Bakır Yurdakul    6 puan

Özlem Karabuya          5 puan

Hakan İrtem              5 puan

Ebru Özen                  5 puan

Enes Dürger toplamda 21 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.