Zuhal Topal'la Yemekteyiz Meral Bakır Yurdakul Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Meral Bakır Yurdakul Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

26 Eylül Salı günü yarışacak olan Meral Bakır Yurdakul kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 442. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.Yemekteyiz yarışmacısı Meral Bakır Yurdakul'un instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Meral Bakır Yurdakul'un instagram adresi :

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Meral Bakır Yurdakul Kimdir?

Meral hanım 25 yaşında ve İstanbulda yaşıyor. Ancak aslen Gaziantepli. Henüz çiçeği burnunda evli olan Meral hanım 9 aydır evli. Özellikle et yemeklerinde bir antepli olarak iddiasını ortaya koyuyor. 75 bin tl yi alacağına inanıyor.

Meral Bakır Yurdakul Menüsü:

Soğuk Çorba

Cevizli Köfte

Alinazik

Antep Tava

Domatesli Bulgur Pilavı

Pirpirim Salatası

El Açması Midye Baklava

Meral Bakır Yurdakul Kaç Puan aldı?

Enes Dürger      6 puan

Özlem Karabuya 5 puan

Hakan İrtem      7 puan

Ebru Özen         9 puan

Meral Bakır Yurdakul toplamda 27 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.