Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatemeh Asghari Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatemeh Asghari Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

26 Ekim Perşembe günü yarışacak olan Fatemeh Asghari kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 464. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Fatemeh Asghari 'in instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Fatemeh Asghari 'in instagram adresi : @__fatemeh.asghari

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fatemeh Asghari Kimdir?

Fatemeh 27 yaşında ve bekar. Aslen İranlı olan Fatemeh İstanbul'da yaşıyor. Matematik bölümü öğrencisi olduğunu instagramında paylaşan Fatemeh 15 yaşından beri yemek yaptıkğını söylüyor. Ve rakiplerine iddiasını ortaya koyarak meydan okuyor.


Fatemeh Asghari Menüsü:

Soup Jo
Kashke Bademjan
Role Bademjan
Zareshk Polo
Salade Fasi
Shole Zard

Fatemeh Asghari Kaç Puan aldı?

Sevda Kıraç          5 puan
Kerim Uygur          9 puan
Erengül Cenik        5 puan
Yavuzhan Ulucan    6 puan

Fatemeh Asghari toplamda 25 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

 

23 Ekim 2023 19:52:18 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.