Zuhal Topal'la Yemekteyiz 30 Ekim-3 Kasım haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 30 Ekim-3 Kasım haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 30 Ekim-3 Kasım haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 30 Ekim-3 Kasım haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı? soruları sıklıkla sorulmaya başlandı. 30 Ekim-3 Kasım haftasının kazananı belli oldu.

Zuhal Topal'ın da puanlarını açıklamasıyla 75 bin TL'lik büyük ödül sahibini buldu.Zuhal Topal'la Yemekteyiz, ünlü Türk sunucu ve oyuncu Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen popüler bir yemek yarışmasıdır. Yarışma, hafta içi her gün, beş yarışmacının sırayla programa ait bir villada birbirlerini ağırlamalarını, birbirinden renkli ve eğlenceli akşam yemeklerini konu alır. Yarışmacılar, hem yemek yapma becerilerini hem de ev sahipliği yeteneklerini sergileyerek diğer katılımcılardan puan almayı hedeflerler. Haftanın sonunda en yüksek puanı toplayan yarışmacı büyük ödülün sahibi olur.

Tüm hafta boyunca yapılan oylama sonrasında bu haftanın sonuncusu oluyor. Verilen tüm puanlar sonrasında Yusuf 5. olurken, Yeşim 4. oluyor. Aygül 3. olurken, Atakan 2. oluyor. Ve haftanın kazananı, 75 bin TL'nin sahibi Hülya oluyor.

Zuhal Topal'ın puanlarıyla birlikte puan tablosu

Yusuf        9+3     12  puan

Yeşim      17+4    21 puan

Aygül      20+5    25 puan

Atakan    21+5    26 puan

Hülya      21+7    28 puan

03 Kasım 2023 16:35:57 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.