Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Eylül - 8 Eylül haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 4 Eylül - 8 Eylül haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın finalini kim kazandı? Hangi yarışmacı kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? soruları sıklıkla sorulmaya başlandı. 4-8 Eylül haftasının kazananı belli oldu. Zuhal Topal'ın da puanlarını açıklamasıyla 75 bin TL'lik büyük ödül sahibini buldu.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz, ünlü Türk sunucu ve oyuncu Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen popüler bir yemek yarışmasıdır. Yarışma, hafta içi her gün, beş yarışmacının sırayla programa ait bir villada birbirlerini ağırlamalarını, birbirinden renkli ve eğlenceli akşam yemeklerini konu alır. Yarışmacılar, hem yemek yapma becerilerini hem de ev sahipliği yeteneklerini sergileyerek diğer katılımcılardan puan almayı hedeflerler. Haftanın sonunda en yüksek puanı toplayan yarışmacı büyük ödülün sahibi olur.

Tüm hafta boyunca yapılan oylama sonrasında bu hafanın sonuncusu Eliza oluyor. Verilen tüm puanlar sonrasında Özen 4. olarak haftayı tamamlıyor. Geleneksel bir masa hazırlayan Hüseyin ise 3. olarak yarışmayı tamamlıyor.

Tüm hafta Eliza ile didişip duran, yıldızları bir türlü barışmayan Safiye ise 2. olarak tamamlıyor.

Haftanın kazananı ve 75 bin TL kazanan Murat Kama oluyor.

Murat Kama      45

Safiye Akbak     38

Hüseyin Bükücü 30

Özen Aslan        27 

Eliza Tekin         11


21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.