Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ceyda Genç Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ceyda Genç  Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

12 Ekim Perşembe günü yarışacak olan Ceyda Genç kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 454. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Ceyda Genç 'in instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Ceyda Genç 'in instagram adresi : @ceyydagnc

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ceyda Genç Kimdir?

30 yaşında olan Ceyda aslen Erzincanlı ve İstanbul'da yaşıyor. Satış işiyle uğraşan yarışmacı alışveriş sitelerinde satış yapmakta. Seyahat ve müzik tutkunu. 2,5 yıllık evli olan yarışmacımız elinin lezzetine fazlasıyla güveniyor. Mutfakta vakit geçirmeyi seven Ceyda hamur işlerinde oldukça iddialı.

Ceyda Genç Menüsü:

Kremalı Köz Kapya Biber Çorbası

El Açması Patatesli Börek

Mütebbel

Hardal Soslu Sebzeli Bönfile Sarma

Soğanlı Şehriye Pilavı

Taze Reyhanlı Yeşil Salata

Şeftali Soslu Cup

Ceyda Genç Kaç Puan aldı?

Özlem Doğru              7 puan

Sadettin Aktaş            5 puan

Hasan Hüseyin Dilir     6 puan

Aleyna Büşra Dursun   6 puan

Ceyda Genç toplamda 24 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

 

21 Ekim 2023 15:00:12 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.