Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sultan İtek Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sultan İtek Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

9 Kasım Perşembe günü yarışacak olan Sultan İtek kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 474. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Sultan İtek 'in instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Sultan İtek 'in instagram adresi :  @sultan_ite

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sultan İtek Kimdir?

27 yaşında olan Sultan aslen Ağrı'lı. Birçocuk annesi ve İstanbul'da yaşıyor. Kendisine ait bir butiği olan Sultan kendisine çok güveniyor. Giyim tarzı ve dolgularıyla ilk günden tartışmalara konu olan Sultan diğer kadı yarışmacıları çok sert eleştiriyor.

Sultan İtek Menüsü:

Anadolu Çorbası

Pembe Sultan Mezesi

Kuru Biber Dolması ve Kuru Patlıcan Dolması

Sultan Usulü Fırında Vişneli Kuzu İncik

Çoban Salatası

Ayva Tatlısı

Sultan İtek Kaç Puan aldı?

Emine Karaköse                4 puan
Serdar Eser                      5 puan
Elif Başak Bakır                 4 puan
Muhammet Ali Çavuşoğlu   5 puan

Sultan İtek toplamda 18 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.06 Kasım 2023 17:42:11 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.