MasterChef kim elendi? 3 Eylül 2023 MasterChef Türkiye Allstar kim veda etti

MasterChef kim elendi? 3 Eylül 2023 MasterChef Türkiye Allstar kim veda etti

Masterchef Türkiye All Star kim elendi? Masterchef Türkiye Allstar bu hafta elenen isim kim oldu? MasterChef All Star 2023 kadrosu yarışmacılarından 8.hafta kim elendi? masterchef kim elendi masterchef türkiye merak ediyorsanız işte cevabı haberimizde.

TV8 kanalının beğenilen ve tutkuyla izlenen yarışma programı olan Masterchef Türkiye All Star'da 8. haftanın final gününde eleme heyecanı yaşanıyor. Birbirinden başarılı yarışmacıların yer aldığı yemek yarışması en çok rayting alan programların başında geliyor.

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın sunucu şef olduğu yarışmanın 8. hafta eleme bölümü Pazar akşamı TV8 kanalında yayınlanıyor. Masterchef Türkiye bu hafta kim elendi sorusunun cevabı programın sonunda belli olacak.

Masterchef Türkiye All Star 8.haftada neler yaşandı

Salı günü yapılan haftanın ilk takım oyununu kaybeden kırmızı takımdan Tahsin ve Gamze eleme adayı oldular. Çarşamba günü oynanan takım oyununu yine kırmızı takım kaybetti ve buradan da Kıvanç ve Eda eleme potasına düştü. Perşembe günü oynanan ve son takımı oyununu mavi takım kaybetti potaya Batuhan ve Tolga geldi. Cumartesi günü yapılan ve tüm yarışmacıların oynadığı oyunda ise en kötü yemeği yapan yarışmacı Sefa oldu ve o da eleme potasına girdi.

7 yarışmacının oluşturduğu eleme potasında iki aşamalı eleme heyecanı yaşanacak. İlk yarışmada yaratıcılık üzerine bir yemek yapılacak ve en başarılı 3 yarışmacı eleme potasından çıkarak 9. haftaya merhaba diyecek. Geriye kalan 4 yarışmacı şeflerden birinin imza tabağını yapacak ve aralarında en başarısız olanı Masterchef Türkiye All Star yarışmasına ve hayellerine veda edecek.

Eleme gecesinde verilen şef tabağını en başarılı yapan kişi  oldu ve 9. haftaya geçmeye hak kazandı.

Gecenin en başarlı ikinci tabağını yapan yarışmacı,  Masterchef Türkiye Allstar yolculuğuna devam eden yarışmacı ve gecenin ikincisi  oluyor.

Verilen şef tabağını başarısız yaparak Masterchef Türkiye Allstar yarışmasına veda eden yarışmacı kim olacak?

Masterchef Türkiye Allstar yarışmasına veda eden isim  oluyor.

21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.