Öyle bir takım kurdu ki birbirlerine girdiler! Masterchef Türkiye Allstar yarışmasında olayı gece.

Öyle bir takım kurdu ki birbirlerine girdiler! Masterchef Türkiye Allstar yarışmasında olayı gece.

TV8 kanalının beğeniyle izlenen yarışma programı olan Masterchef Türkiye dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. 2023 yılında Allstar olarak ekranlara gelen yarışmada önceki yıllarda yarışan ve başarılı olan yarımacılarla en iyi chef adayını seçmeyi hedefliyor.

Masterchef Türkiye Allstar yarışmasında 7. hafta heyecanı yaşanıyor. 21 Ağustos Pazartesi (dün) ekralara gelen bölümde takım kaptanı seçmek için yapılan oyun ekranara geldi. Şeflerin yarışmacılardan yapmalarını istediği Hamburgeri en iyi yapan isim Tahsin oldu ve mavi takım kaptanı olarak seçildi. 

Mavi takım kaptanı olan Tahsin karşısına hiç beklenmedik bir isimi seçti ve herkes çok şaşırdı. En yakın arkadaşı ve yoldaşı olan Sergen'i kırmızı takım kaptanı olarak seçtikten sonra stüdyoda soğuk rüzgarlar esti.

Takım seçimleri başladığında Tahsin ve Sergen'in tüm planları ortaya çıktı ve stüdyoda gerin ve bi o kadarda hoş olmayan görüntüler ekranlara geldi.

Tahsin takımına, Sergen ve kendisinin sevdiği isimleri seçerken Sergen ise sevmediği ve sürekli kavga ettiği isimleri takımına alarak ortalığı karıştırdı.

Takımlar seçilirken, Suna, Barış, Eda ve Kıvanç sürekli Sergen'le tartıştılar ve hoş olmayan söylemler ve görüntüler kameralara yansınıd. Mehmet şef ise bu duruma çok sinirlendi ve yarışmacıları sert bir dille azarladı. Tahrik unsurunu göz ardı eden Mehmet şef Suna'ya karşı haketmediği bir sekilde çıkış yapınca Suna ağladı. Yapım tarafından farkedilen bu durumdan sonra Mehmet şef yaptığı hatanın farkına varararak açıklama yapsada Suna'dan özür dilemedi.

Masterchef Türkiye Allstar 7. haftasını  çok heyecanlı ve renkli geçeceği takım seçimlerinden belli oldu.

Tahsin'in Kurduğu Mavi Takım:

Ayaz, Hasan, Tolga, Azize, Barbaros, Dilara, Çağatay, Gamze, alican'dan oluşuyor.

 

Sergen'in Kurduğu Kırmızı Takım:

Barış, Kıvanç, Suna, Eda, Tanya, Eray, Sefa, Batuhan, Esra'dan oluşuyor.

21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.