Zuhal Topal'la Yemekteyiz 2- 6 Ekim haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 2- 6 Ekim haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 2-6 Ekim haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı? soruları sıklıkla sorulmaya başlandı.

2-6 Ekim haftasının kazananı belli oldu. Zuhal Topal'ın da puanlarını açıklamasıyla 75 bin TL'lik büyük ödül sahibini buldu. Zuhal Topal'la Yemekteyiz, ünlü Türk sunucu ve oyuncu Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen popüler bir yemek yarışmasıdır. Yarışma, hafta içi her gün, beş yarışmacının sırayla programa ait bir villada birbirlerini ağırlamalarını, birbirinden renkli ve eğlenceli akşam yemeklerini konu alır. Yarışmacılar, hem yemek yapma becerilerini hem de ev sahipliği yeteneklerini sergileyerek diğer katılımcılardan puan almayı hedeflerler. Haftanın sonunda en yüksek puanı toplayan yarışmacı büyük ödülün sahibi olur.

Tüm hafta boyunca yapılan oylama sonrasında bu haftanın sonuncusu Hassan oluyor. Verilen tüm puanlar sonrasında Pınar ve Merve 4.olarak haftayı tamamlıyor. Ve Mediha 2.olarak haftayı tamamlarken, haftanın kazananı ve 75 bin TL kazanan Turhan oluyor.

Zuhal Topal'ın puanlarıyla birlikte puan tablosu;

Hassan    18 puan

Pınar       28 puan

Merve     28 puan

Mediha    30 puan

Turhan     33 puan

 

21 Ekim 2023 15:00:08 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.