Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emine Karaköse Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emine Karaköse Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

8 Kasım Çarşamba günü yarışacak olan Emine Karaköse kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 473. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Emine Karaköse 'nin instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Emine Karaköse 'nin instagram adresi : emnkaee

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Emine Karaköse Kimdir?

Yarışmacılar arasında en küçük yarışmacı Emine 18 yaşında. Aslen Diyarbakırlı. Bijuteri satışı ile ilgileniyor. 10 yaşında mutfağa girmeye başladığını ve o yaşlarda annesiyle mumbar doldurduğunu söyleyen yarışmacı yemeklerine çok güveniyor.

Emine Karaköse Menüsü:

Adaçaylı Havuç Çorbası

Çıtır Nohutlu Bal Kabaklı Humus

Dana Gulaş

Kajulu Kuş Üzümlü İç Pilav

Emine Usulü Mor Salata

Vişneli Muhallebili Turta ( Dondurma Eşliğinde )

Emine Karaköse Kaç Puan aldı?

Serdar Eser                        4 puan

Elif Başak Bakır                   4 puan

Sultan İtek                         5 puan

Muhammet Ali Çavuşoğlu     5 puan

Emine Karaköse toplamda 18 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.06 Kasım 2023 17:35:53 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.