Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fikret Tuğ Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fikret Tuğ  Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

19 Ekim Perşembe günü yarışacak olan Fikret Tuğ kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 459. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Fikret Tuğ 'un instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Fikret Tuğ 'un instagram adresi : @fikrettug

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fikret Tuğ Kimdir?

28 yaşında Bekar olan yarışmacı Fikret aslen Gümüşhaneli. Sosyal Medya Uzmanı olan Fikret tam bir mutfak düşkünü ve yemek yapmayı çok seviyor. Fikret İstanbul'da yaşıyor. Masterchef yarışmasında da yarıştığı ortaya çıkan Fikret o dönem Mehmet şef'e attığı mesajla dikkat çekmişti.

Fikret Tuğ Menüsü:

Füzyon Wonton Çorbası
3 Peynirli Ptlıcan Rulo
Ballı Hardallı Kurbağa Bacağı
Peynirli Kabak Spagetti
Limon Tatlısı

Fikret Tuğ Kaç Puan aldı?

Sema     5 puan

Neval     6  puan

Yusuf    4 puan

Yeliz      4 puan

 

Fikret Tuğ toplamda puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

21 Ekim 2023 15:00:22 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.