Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sevda Kıraç Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sevda Kıraç  Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

23 Ekim Pazartesi günü yarışacak olan Sevda Kıraç kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 461. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Sevda Kıraç 'ın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Sevda Kıraç 'ın instagram adresi : @

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Sevda Kıraç Kimdir?

Sevda 39 yaşında ve bekar. 10 yıldır aşçı olarak çalışmakta. Aslen Kafkas göçmeni olan Sevda Sakarya'da yaşamaktadır. Dünya mutfağına hakim olan Sevda yemeklerine ve elinin lezzetine çok güveniyor. Haksızlığa tahammülü olmayan yarışmacı eleştiriye çok açık olmadığını ifade ediyor. Daha çok catering üzerine tecrübeli.

Sevda Kıraç Menüsü:

Dovga Çorbası
Çerkez Peynirli Acac
Pazı Harşıl
Çerkez Tavuğu
Köz Patlıcan Yatağında Soslu Bonfile
Zerdeçallı Fıstıklı Pilav
Köz Biberli Mantar Salatası
Kremalı Cevizli İncir Tatlısı

Sevda Kıraç Kaç Puan aldı?

Kerim Uygur           6 puan
Erengül Cenik         6 puan
Fatemeh Asghari     5 puan
Yavuzhan Ulucan     6 puan

Sevda Kıraç toplamda 23 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

23 Ekim 2023 19:23:44 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.