Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23-27 Ekim haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23-27 Ekim haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23-27 Ekim haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?Zuhal Topal'la Yemekteyiz 23-27 Ekim haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı? soruları sıklıkla sorulmaya başlandı.

23-27 Ekim haftasının kazananı belli oldu. Zuhal Topal'ın da puanlarını açıklamasıyla 75 bin TL'lik büyük ödül sahibini buldu.Zuhal Topal'la Yemekteyiz, ünlü Türk sunucu ve oyuncu Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen popüler bir yemek yarışmasıdır. Yarışma, hafta içi her gün, beş yarışmacının sırayla programa ait bir villada birbirlerini ağırlamalarını, birbirinden renkli ve eğlenceli akşam yemeklerini konu alır. Yarışmacılar, hem yemek yapma becerilerini hem de ev sahipliği yeteneklerini sergileyerek diğer katılımcılardan puan almayı hedeflerler. Haftanın sonunda en yüksek puanı toplayan yarışmacı büyük ödülün sahibi olur.

Tüm hafta boyunca yapılan oylama sonrasında bu haftanın sonuncusu Kerim oluyor. Verilen tüm puanlar sonrasında Yavuzhan 4. olurken, Erengül 3. oluyor. Ve haftanın kazananı aslında kazananları Fatemah ve Sevda oluyor. Fatemah ve Sevda birinciliği ve 75 bin TL'yi paylaşıyorlar.

Zuhal Topal'ın puanlarıyla birlikte puan tablosu

Fatemeh 25+5  toplam  30   puan

Sevda 23+7     toplam    30  puan

Erengül 24+5    toplam   29 puan

Yavuzhan 21+6  toplam  27  puan

Kerim      21+4  toplam  25  puan 

27 Ekim 2023 17:35:02 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.