Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6-10 Kasım haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6-10 Kasım haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 6-10 Kasım haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı? soruları sıklıkla sorulmaya başlandı. 6-10 Kasım haftasının kazananı belli oldu.

Zuhal Topal'ın da puanlarını açıklamasıyla 75 bin TL'lik büyük ödül sahibini buldu.Zuhal Topal'la Yemekteyiz, ünlü Türk sunucu ve oyuncu Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen popüler bir yemek yarışmasıdır. Yarışma, hafta içi her gün, beş yarışmacının sırayla programa ait bir villada birbirlerini ağırlamalarını, birbirinden renkli ve eğlenceli akşam yemeklerini konu alır. Yarışmacılar, hem yemek yapma becerilerini hem de ev sahipliği yeteneklerini sergileyerek diğer katılımcılardan puan almayı hedeflerler. Haftanın sonunda en yüksek puanı toplayan yarışmacı büyük ödülün sahibi olur.

Tüm hafta boyunca yapılan oylama sonrasında bu haftanın sonuncusu oluyor. Verilen tüm puanlar sonrasında Serdar 5. olurken, Sultan ve Emine 3. olurlarken, Elif 2. oluyor. Ve haftanın kazananı, 75 bin TL'nin sahibi Muhammet Ali oluyor.

Zuhal Topal'ın puanlarıyla birlikte puan tablosu

Serdar            14

Sultan             18 + 6 24 

Emine             18 + 6 24

Elif                  20 + 5 25

Muhammet Ali 19 + 7 26

10 Kasım 2023 16:48:11 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.