Zuhal Topal'la Yemekteyiz Atakan Güre Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Atakan Güre Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

30 Ekim Pazartesi günü yarışacak olan Atakan Güre kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 466. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Atakan Güre 'nin instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Atakan Güre 'nin instagram adresi : @atagurestyling

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Atakan Güre Kimdir?

İzmirli olan Atakan yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. 36 yaşında ve iki çocuk babası. Derin ve Çınar isimlerinde ikizleri var. Atakan stilist ve stil danışmanlığı yapıyor. Menüsüne güvenen Atakan yemeklerine elinin lezzzetine güveniyor.

Atakan Güre Menüsü:

Sütlü sebze çorbası
Yalancı midye tava
Tarator sos
Kapya biber sarmaz
Güveçte gondol kebabı
Fıstıklı üzümlü pirinç pilavı
Pancarlı rengarenk mevsim salatası
Karpatka dolgulu meyveli volovan

Atakan Güre Kaç Puan aldı?

Hülya Şahin      4 puan

Yeşim Bayat      6 puan

Aygül Ceylan     6 puan

Yusuf Demir      5 puan

Atakan Güre toplamda 21 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

30 Ekim 2023 18:14:45 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.