Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aygül Ceylan Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aygül Ceylan Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

31 Ekim Salı günü yarışacak olan Aygül Ceylan kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 467. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Aygül Ceylan 'ın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Aygül Ceylan 'ın instagram adresi : @moonrose_cyln

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aygül Ceylan Kimdir?

Sosyal medya fenomeni olan Aygül oldukça iddialı. Kendisi İzmir'li ve Manisa'da yaşıyor. 21 yıllık evli. Her gün farklı bir aksesuarla geleceğini özellikle belirten Aygül, herkesin kendisi gibi özenli ve şık gelmesi geektiğini düşünüyor. Tiktok ve instagram hesabından kendisine ait anılarını paylaşan yarışmacı yemekleriyle ve yorumlarıyla çok konuşulacak gibi.

Aygül Ceylan Menüsü:

Köz Patlıcan Çorbası

Mercimekli Börek

Yoğurtlu Dereotlu Sarımsaklı Tavuk Salatası

Karamelize Soya Soslu Fırında Bonfile

Sebze Tava

Anneannemin Büryan Pilavı

Nar ve Cevizli Roka Salatası

Çikolata Soslu Bisküvili Damla Sakızlı Muhallebi

Aygül Ceylan Kaç Puan aldı?

Hülya Şahin     5 puan

Yeşim Bayat     5 puan

Yusuf Demir    5 puan

Atakan Güre    5 puan

Aygül Ceylan toplamda 20 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

31 Ekim 2023 08:22:47 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.