Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hakan Kunt Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hakan Kunt Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

31 Ağustos Perşembe günü yarışacak olan Hakan Kunt kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz 424. yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. 

Yemekteyiz yarışmacısı Hakan Kunt'un instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Hakan Kunt'un instagram adresi 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hakan Kunt Kimdir?

Bu haftanın dikkat çeken yarışmacılarından Hakan Kunt, Küçükçekmece'de kendi mekanında tantuni ustası olarak tanınıyor. Eşi Hatice Kunt'la mutlu bir evliliği olan Hakan, bu hafta göstereceği performansla büyük ödül olan 75 bin lirayı kazanacağına inanıyor. Instagram'da aktif bir kullanıcı olan Hakan'ı, @hakan_kunt kullanıcı adından takip edebilirsiniz.

Hakan Kunt'un Menüsü:

Kaşar ve Kruton eşliğinde Domates Çorbası

Fasulye Diblesi

Kiraz Kavurması

Yoğurtlu Et Tantuni

Gavurdağı Salatası

Süt ve Meyve eşiliğinde Künefe

Hakan Kunt Kaç Puan aldı?

Kübra -  puan
Serap -  puan
Berke -  puan
Gonca -  puan

Hakan Kunt toplamda  puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.