Zuhal Topal'la Yemekteyiz Murat Kama Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Murat Kama Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

7 Eylül Perşembe günü yarışacak olan Murat Kama kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 428. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Lezzet ve rekabetin adresi, televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Murat Kama instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı.Murat Kama instagram adresi :

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Murat Kama Kimdir?

42 yaşında olan yarışmacı bekar. Aslen Aydın'lı olan Murat Kama uzun yıllardır İskoçyada çalıştığını ifade ediyor. Mesleğinin pet kuaförlüğü olduğunu söyleyen yarışmacı hayvanları çpk sevdiğini ifade ediyor. Dünya mutfağı konusunda rakip tanımadığını ifade eden yarışmacı yemek konusunda da bir hayli iddialı gözüküyor.

Murat Kama'nın Menüsü:

Tavuk Dolgulu Kestane Mantarı Soslu Köfte Topları.

Kıtır Yufka Yatağında Labneli Köz Patlıcan

Sebzeli Pakora

Shepherd's Pie

Hint Usulü Cacık Ralta

Tulum Peynirli ve Cevizli Akdeniz Salatası

Elmalı Turta

Ev Yapımı Limonata

 

Murat Kama Kaç Puan aldı?

Eliza - 9 puan
Safiye - 9 puan
Hüseyin - 8 puan
Özen - 10 puan


Murat Kama toplamda 36 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.