Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Dağhan Bayram Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Dağhan Bayram Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

5 Ekim Perşembe günü yarışacak olan Pınar Dağhan Bayram kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 449. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Pınar Dağhan Bayram 'ın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Pınar Dağhan Bayram 'ın instagram adresi : @dyt.pinardaghanbayram 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Dağhan Bayram Kimdir?

Pınar 28 yaşında ve 3 yıllık evli. Aslen Gaziantepli olan Pınar Diyetisyen. Kendi gününde sağlıklı yemek nasıl olur herkese göstereceğim diyor. Ailesi pastaneci olan Pınar kendisi de pastacılık eğitimi almış.

Pınar Dağhan Bayram Menüsü:

Kabak Volovan

Kabak Graten

Lavaş Üzerinde Et Fajita

Guacomole, Salsa, Ekşi Krema Sosları

Tabbule Salatası

Torta Caprese

Pınar Dağhan Bayram Kaç Puan aldı?

Mediha     5 puan

Turhan     6 puan

Merve      5 puan

Hassan     6 puan

Pınar Dağhan Bayram toplamda 22 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

21 Ekim 2023 15:00:06 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.