Zuhal Topal'la Yemekteyiz Serap Çınar Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Serap Çınar Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

30 Ağustos Çarşamba günü yarışacak olan Serap Çınar kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz 423.yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. 

Yemekteyiz yarışmacısı Serap Çınar'ın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Serap Çınar'ın instagram adresi serap_cinar34

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Serap Çınar Kimdir?

Bu haftanın dikkat çeken yarışmacılarından Serap Çınar, programda sivri dilli tavrı ve dobra yapısıyla öne çıkıyor. İlk gün Gonca'ya sunum konusunda eleştirel yaklaşarak kendi puanlama kriterlerini açıkça ortaya koydu. 30 yaşındaki Serap, tam bir eğitim tutkunu; dört farklı üniversiteden diploma sahibi. Temel mesleği hemşirelik olan Çınar, şu anda kamuda görev yapıyor. Moda konusunda oldukça bilgili ve bu alanda da tutkulu. Hayatının en değerli parçaları olan iki erkek evladı var. Sosyal medyada da popüler bir isim olan Serap'ı, @serap_cinar34 kullanıcı adıyla takip edebilirsiniz.

Serap Çınar'ın Menüsü:

Yuvalama Çorbası

Yeşil Soğanlı Lorlu Gözleme

Adıyaman Tava

Domatesli Bulgur Pilavı

Gavurdağı Salatası

Muzlu Rulo Pasta

Serap Çınar Kaç Puan aldı?

Kübra -  7 puan
Hakan - 6 puan
Berke -  5 puan
Gonca - 4 puan

Serap Çınar toplamda 22 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.