Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 2023-2024 sezonu başlıyor... Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen haftanın 5 günü 5 ayrı yarışmacının yarıştığı program  popüler bir yemek yarışmasıdır. Yarışmacılar, hem yemek yapma becerilerini hem de ev sahipliği yeteneklerini sergileyerek diğer katılımcılardan puan almak için yarışacaklar. Haftanın sonunda en yüksek puanı toplayan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak. Büyük ödül 75.000 TL...

Yemekteyiz yarışması, sadece yemek yapma becerilerini değil, aynı zamanda katılımcıların kişilikleri, ve eğlenceli sohbetleriyle de izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

İlk bölüm fragmanı yayınlandı. Yine birbirinden iddialı yarışmacılar izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Rekabetin dozunun artacağı, stratejilerin çarpıştığı bir sezon izleyiciyi bekliyor. Yemekteyiz müdavimleri heyecanla Pazartesi günü saat 16:00'da yayınlanacak yeni bölüm için heyecanlanıyor. 

Bakalım bu sezon izleyiciyi nasıl bir Yemekteyiz bekliyor. İlk bölüm fragmanında görüldüğü gibi, özenle seçilmiş, marjinal yarışmacılar reytingleri sarsacak gibi.

 

21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.