Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aleyna Büşra Dursun Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aleyna Büşra Dursun  Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

13 Ekim Cuma günü yarışacak olan Aleyna Büşra Dursun kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 455. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Aleyna Büşra Dursun 'un instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Aleyna Büşra Dursun 'un instagram adresi : @aleynabusraaaaa

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Aleyna Büşra Dursun Kimdir?

21 yaşında olan Aleyna aslen Tokatlı ve İstanbul Beykoz'da ailesiyle yaşıyor. Üniversite öğrencisi olan Aleyna Çizgi Film ve Animasyon bölümü okuyor. İddialı olan yarışmacı tarzıyla da dikkat çekiyor. Annesinin çalışması sebebiyle 9 yaşından beri ablasına ve kendisine yemek yaptığını söylüyor.

Aleyna Büşra Dursun Menüsü:

Domates Çorbası

Peynirli Kalem Böreği

Havuç Tarator

Adana Dürüm

Patlıcanlı Kapya Biber Salata

Meyveli Milföy Tatlısı

Aleyna Büşra Dursun Kaç Puan aldı?

Özlem Doğru                4 puan

Ceyda Genç                  5 puan

Hasan Hüseyin Dilir       5 puan

Sadettin Aktaş              4 puan

Aleyna Büşra Dursun toplamda 18 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

 

21 Ekim 2023 15:00:13 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.