Zuhal Topal'la Yemekteyiz Büşra Özdemir Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Büşra Özdemir Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

22 Eylül Cuma günü yarışacak olan Büşra Özdemir kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 440. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Büşra Özdemir'nın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Büşra Özdemir'nın instagram adresi :

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Büşra Özdemir Kimdir?

Büşra Özdemir 2 çocuk annesi ve 29 yaşında. Yemek yapmayı ve yapılan yemekleri de eleştirmeyi sevdiğini söylüyor. Büşra Hanım Hukuk departmanında yönetici olarak çalışıyor. İlk gün masada özel hayatı ile ilgili yaptığı açıklamalar diğer yarışmacıların tepkisini çekti. Büşra Hanım ilk günden masada ciddi tartışmalara neden oldu.Büşra Hanım tüm hafta masadaki ağırlığını koruyacak gibi duruyor.


Büşra Özdemir Menüsü:

Ayran Aşı Çorbası

Zeytinyağlı Enginar

Kuru Cacık

İçli Köfte

Hasanpaşa Köfte

Tereyağlı Şehriyeli Bulgur Pilavı

Cevizli Roka Salatası

Yalancı Profiterol

Büşra Özdemir Kaç Puan aldı?

Zerrin Ubay    2 puan
Faika Can       5 puan
İsmail Uncu    5 puan
Eren Bursa     5 puan

Büşra Özdemir toplamda 17 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

 

21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.