Zuhal Topal'la Yemekteyiz Faika Can Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Faika Can Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

18 Eylül Pazartesi günü yarışacak olan Faika Can kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 436. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Faika Can'ın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Faika Can'ın instagram adresi :

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Faika Can Kimdir?

Malatyalı olan Faika Can 2 çocuk annesi ve 43 yaşında. 24 yaşına kadar Malatya'da yaşamış olan Faika Hanım Malatya yemekleri konusunda oldukça iddialı. Faika Hanım zekasıyla övünüyor ve hatta Einstein kadar zeki olduğunu iddia ediyor. Faika Hanım, Einstein atomu parçaladı, ben de yemekleri ve rakiplerimi parçalayacağım sözleriyle rakiplerine meydan okuyor.

Faika Can Menüsü:

Pirpirim Çorbası

Avrat Köftesi

Çökertme Kebabı

Közlenmiiş Patlıcan Salatası

Kalburbastı

Faika Can Kaç Puan aldı?

Zerrin Ubay       5 puan

İsmail Uncu       7 puan

Eren Bursa        6 puan

Büşra Özdemir   6 puan

Faika Can toplamda 24 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

 

21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.