Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hassan Asoiaf Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hassan Asoiaf  Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

3 Ekim Salı günü yarışacak olan Hassan Asoiaf kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 447. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Hassan Asoiaf 'ın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Hassan Asoiaf 'ın instagram adresi : @hassanasoiaf

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hassan Asoiaf Kimdir?

40 yaşında olan aslen Iraklı yarışmacımız Hassan sihirbazdır. İnstagram hesabında ise kendisini Mentalist, Telekinesi, Nefes kesen sihire hazır mısınız? olarak tanıtıyor. İnstagramda Sihirbazın Karavanı olarak tanınan Hassan doğma büyüme İzmirli. Ve karavanıyla Diyarbakırda olduğunu ve yarışmaya Diyarbakır'dan geldiğini söylüyor. Hassan 6 ay boyunca bir otelde şeflik eğitimi almış ve bu sebeple oldukça iddialı bir yarışmacı.

Hassan Asoiaf Menüsü:

Kremalı Mantar Çorba

Sandal Böreği

Cheese Corn Dog

Antrkot Madalyon

Patates Püresi

Botana Salatası

Üç Kaşık Tatlısı

Hassan Asoiaf Kaç Puan aldı?

Merve Atacan               3 puan
Mediha Gürel               4 puan
Pınar Dağhan Bayram   3 puan
Turhan Alyakut             4 puan

Hassan Asoiaf toplamda 14 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

21 Ekim 2023 15:00:03 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.