Zuhal Topal'la Yemekteyiz Özlem Karabuya Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Özlem Karabuya Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

27 Eylül Çarşamba günü yarışacak olan Özlem Karabuya kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 443. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Özlem Karabuya'nın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Özlem Karabuya'nın instagram adresi :

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Özlem Karabuya Kimdir?

Aslen Erzurumlu olan Özlem Hanım 37 yaşında ve eski manken. Çiçeği burnunda evli bir yarışmacımız daha. Özlem 9 ay önce dünyaevine girmiş. Yemek yapmayı çok seviyor ve elinin lzzetine güveniyor. Ancak Özlem hanım hem kendimi hem elimin lezzetini göstermeye geldim diyor.

Özlem Karabuya Menüsü:

Çeşmi Nigar Çorbası

Haşlanmış Sebze 

Paçanga Böreği

Küçük Güveç Kaselerinde Et Sote

Mantarlı Bulgur Pilavı

Yeşil Salata

Karamel Rüyası

Özlem Karabuya Kaç Puan aldı?

Enes Dürger             5 puan
Meral Bakır Yurdakul 4 puan
Hakan İrtem            6 puan
Ebru Özen               5 puan

Özlem Karabuya toplamda 20 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.