Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yavuzhan Ulucan Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yavuzhan Ulucan Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

27 Ekim Cuma günü yarışacak olan Yavuzhan Ulucan kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 465. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Yavuzhan Ulucan 'ın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Yavuzhan Ulucan 'ın instagram adresi : @yavuzhanulcn

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yavuzhan Ulucan Kimdir?

25 yaşında olan Yavuzhan aslen Trabzonlu. Müzikle ilgilenen Yavuzhan kendi bestelerini yaıuor. İstanbul'da yaşayan yarışmacı iddialı ve elinin lezzetine çok güveniyor. Geçtiğimiz yıllarda O Ses'e katılmış Yavuzhan. Bakalım sesi kadar yemekleri de iyi mi!

Yavuzhan Ulucan Menüsü:

Soğan Çorbası

Sebzeli Taco

Beef Wellington

Beybi Cips

Mix Salata

Profiterol

Yavuzhan Ulucan Kaç Puan aldı?

Erengül Cenik          4 puan

Fatemeh Asghari      4 puan

Kerim Uygur            4 puan

Sevda Kıraç            9 puan

Yavuzhan Ulucan toplamda 21 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

 

23 Ekim 2023 19:58:28 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.