Zuhal Topal'la Yemekteyiz Müzeyyen Uğur Kama Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Müzeyyen Uğur Kama Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

11 Eylül Pazartesi günü yarışacak olan Müzeyyen Uğur Kama kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 431. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Müzeyyen Uğur Kama'nın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Müzeyyen Uğur Kama'nın instagram adresi :

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Müzeyyen Uğur Kama Kimdir?

1977'de Gaziantep'in tarihi atmosferinde doğan Müzeyyen Uğur Kama, aslen Gaziantepli olmanın getirdiği sıcakkanlılık ve zengin kültürü bünyesinde barındırıyor. Bu zengin kültürel mirasıyla, hem kendisi hem de çocukları için köprü kurmayı başaran Müzeyyen, 3 evladının annesidir.

Gaziantep'in eşsiz sokaklarını ve lezzetlerini geride bırakarak İstanbul'un koskoca kalabalığında bir hayat kurmayı tercih etti. Ancak bir parçası her zaman Antep'te kaldı. İstanbul'da modern yaşamın içinde, Gaziantepli bir annenin sıcaklığını ve geleneklerini evlatlarına aktarıyor. Günümüzde İstanbul'un hareketli yaşantısında, Müzeyyen Hanım, köklerini asla unutmadan, bir yandan da büyük şehrin dinamizmine ayak uydurmayı başarıyor.

Müzeyyen Uğur Kama Menüsü:

Tarhana Çorbası

El Açması Ispanaklı Börek

Kuru Patlıcan Dolması

Kuru Biber Dolması

Kilis Tava

Kırmızı Pancarlı ve Kerevizli Mevsim Salatası

Fıstıklı Kadayıf Dolması

Meyan Şerbeti

Müzeyyen Uğur Kama Kaç Puan aldı?

Bora Kadem    5 puan
Akın Yakak      5 puan
Betül Koçan    5 puan
Tuana Tokmak  5 puan

Müzeyyen Uğur Kama toplamda  20 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

21 Ekim 2023 14:00:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.