Zuhal Topal'la Yemekteyiz Serdar Eser Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Serdar Eser Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

7 Kasım Salı günü yarışacak olan Serdar Eser kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 472. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor.

Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Serdar Eser 'in instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Serdar Eser 'in instagram adresi :

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Serdar Eser Kimdir?

30 yaşında olan Serdar 2 çocuk babası. Aslen Elazığlı ve İstanbul'da yaşıyor. Yılan lakabıyla rakiplerine meydan okuyor. Açık açık kaostan beslendiğini ve rakiplerini yılan gibi zehiriyle alt edeceğini söylüyor. Yemeklerine ve elinin lezzetine de çok güveniyor.

Serdar Eser Menüsü:

Un Çorbası

Avcı Böreği

Yoğurtlu Kabak

Sarımsaklı Tereyağlı Antrikot

Mantarlı Basmati Pilavı

Parmesanlı Roka Salatası

Çıtır Çıtır

Serdar Eser Kaç Puan aldı?

Elif Başak Bakır               4 puan
Emine Karaköse              3 puan
Sultan İtek                     3 puan
Muhammet Ali Çavuşoğlu 4 puan

Serdar Eser toplamda 14 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.06 Kasım 2023 17:10:26 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.